Rubriky
Přípravky na erekci

Co je to erekční kroužek? Výhody a rizika

Pokud máte problémy s erekcí, nebo byste ji chtěli alespoň trochu prodloužit, možná jste přemýšleli o tom, že byste vyzkoušeli erekční kroužek. Než si ale nějaký rozhodnete koupit, je dobré vědět, jak s ním správně zacházet. V opačném případě vám hrozí velmi nepříjemné problémy. Vše důležité, co byste měli o používání erekčního kroužku vědět, vám prozradíme níže.

Výhodou moderní dobrý je nepochybně skutečnost, že si můžeme okořenit sexuální život použitím nejrůznějších erotických pomůcek. Některé podporují vyvrcholení, další zase dovedou prodloužit mužskou erekci.

Právě erekční kroužky jsou ale ve společnosti poměrně kontroverzním tématem, především kvůli tomu, že často čteme ve zprávách, že nějakého nešťastníka museli z jeho zajetí vysvobozovat hasiči. (A to poslední, co byste chtěli je, aby vám někdo v těsné blízkosti vašeho mužství manipuloval s cirkulárkou.)

Jak erekční kroužek správně používat, aby vám nezpůsobil újmu?

jak používat erekční kroužek

Co je to erekční kroužek?

Erekční kroužek je speciální erotická pomůcka, která se nasazuje na kořen penisu. (Podle provedení se může držet i za varlata.) Díky tomu by mělo dojít k pevnější a déletrvalejší erekci, protože nošením kroužku omezíte odtok krve z penisu směrem ven.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Tato vychytávka se dá používat u párů, které nemají významný problém s dosažením, nebo s udržením erekce. Jejími běžnými uživateli jsou ale i muži, kteří trpí na erektilní dysfunkci, nebo na jiný problém, který jim znemožňuje dosáhnout dlouhotrvající erekce.

Jak ho správně používat?

Správnost používání erekčního kroužku je zcela klíčová. V první řadě si vyberte správný typ erekčního kroužku. Dají se sehnat kroužky z kovu, kůže, ale i z měkkého silikonu. Pro začátečníky je nejvhodnější právě silikon, který se dá v případě nutnosti snadno poškodit a sundat. Silikon navíc může mít i speciální výstupky, které navozují větší stimulaci a rozkoš.

Při nasazování kroužku postupujte tak, že:

 • Kroužek namažete lubrikačním gelem
 • Nasadíte kroužek na penis a stáhnete ho až ke kořenu
 • Dejte si pozor, aby se kroužek nezapletl do vašeho pubického ochlupení

Při výběru kroužku si dejte také dobrý pozor na to, abyste neměli na použitý materiál alergickou reakci. (Častý problém u erekčních kroužků vyrobených z latexu.)

V případě, že během používání erekčního kroužku zaznamenáte mravenčení, bolest, otok nebo ztrátu citlivosti, okamžitě si ho sundejte. Z bezpečnostních důvodů by se neměl erekční kroužek nosit déle než 30 minut. Také dávejte pozor na to, abyste s erekčním kroužkem neusli. V případě jakýchkoliv potíží, které jsou spojené s nošením erekčního kroužku, vyhledejte neprodleně pomoc ošetřujícího lékaře.

erekční kroužek výhody rizika

Jaké jsou jeho výhody?

Mezi hlavní benefity erekčního kroužku patří zamezení odtoku krve z penisu. Z toho důvodu můžete prodloužit svůj sexuální akt na opravdu dlouhou dobu. (V průměru je délka trvání penetrace okolo 5 minut.) Také vám může pomoci překonat potíže s erektilní dysfunkcí. Určitě jde tedy o šikovného pomocníka, na kterého byste se neměli dívat s despektem.

Rizika při používání erekčního kroužku

Jak už bylo řečeno, největším rizikem používání erekčního kroužku je špatný výběr velikosti a materiálu kroužku. Právě tyto dvě chyby způsobují ony problémy s jeho následným sundáním. I když kovový erekční kroužek může vypadat efektně, opravdu jde o materiál, který není snadné sundat. Naprostým nesmyslem je i navlékání prstýnků na penis, které k tomu nejsou určené.

Již zmíněným rizikem je i alergie na některé materiály. Z toho důvodu si vybírejte primárně hypoalergenní materiály, mezi které patří třeba silikon. 

Poslední zmíněnou chybou při používání erekčního kroužku je to, že si ho muž nechá nasazený příliš dlouho. V takovém případě může dojít k poruše cirkulace krve, která může mít opravdu vážné následky.

Svou erekci můžete podpořit užíváním přírodních doplňků stravy pro muže, které obsahují bylinky.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *