Zvětšení penisu – znáte všechny způsoby?

I když se jen menšina mužů potýká s opravdu malým přirozením, nic to nemění na tom, že řada z nich udělá i nemožné, aby dosáhla trvalého zvětšení penisu. Ne všechny metody jsou ale stejně efektivní a bezpečné. Proto se na ně dnes podíváme trochu blíž.

Muži si svého penisu nadstandardně cení. Kromě toho, že jim přináší uspokojení je mu už od dávnověku přisuzována určitá síla a moc. A jelikož lidé mezi sebou rádi soutěží, jde také o indikátor toho, o kolik jsou ve srovnání s ostatními lepší.

Jenže, 21. století je prosycené porno filmy a sexem. Což znamená, že se nesrovnáváme už jen s kamarády, nebo s úplně cizími muži ve společné sprše, ale i s nadměrně vyvinutými muži z celého světa, které vidíme při akci. Což může i průměrně vybaveným mužům způsobit deprese z vlastní výkonnosti a vzhledu svého těla. Někteří si kvůli tomu řeknou “DOST” a rozhodnou se najít způsob, který by jim pomohl dospět ke zvětšení penisu.

Je to ale dobrý nápad?

jak na zvětšení penisu

Průměrná velikost penisu

Průměrná délka uvádí, jaká je průměrná délka penisu v daném státě. Co se týče České republiky, za průměr se považuje délka 15,5 cm ve ztopořeném stavu. (Což je slušné, vezmeme-li v úvahu, že v některých asijských zemích jde o číslo, které se pohybuje mezi 10-12 cm.) 

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 07/2024

To ale neznamená, že by všichni muži u nás měli stejnou délku penisu. Pravda je (jako například u průměrné mzdy) taková, že se mezi námi vyskytují i muži s menším, či nadměrně vyvinutým penisem. Abyste byli sami k sobě poctiví, to, jak na tom jste zjistíte tak, že si vezmete do ruky metr a změříte si délku penisu ve ztopořeném stavu. (Nezapomeňte začít u kořene, přímo pod pupkem.)

délka penisu

💊 Přípravky a léky na erekci

Lidské tělo je dokonalý stroj, ve kterém všechno souvisí se vším. Pokud se muž těší dobrému zdraví, je v psychické pohodě a dodržuje zásady zdravého životního stylu, je velmi pravděpodobné, že bude sexuálně výkonný a nebude mít potíže s dosažením a udržením erekce.

Reálný život s sebou ale přináší mnohá úskalí. V práci vás štve šéf, stresujete se kvůli hypotéce, pohádali jste se s partnerkou a máte podezření na vysoký cholesterol v krvi. Případně nemáte čas na cvičení, což vede k tomu, že se vaše ploché břicho začíná povážlivě zakulacovat.

To vše jsou důvody, kvůli kterým můžete občasně, nebo dokonce trvale ztratit svoji erekci. I když jde o delikátní problém, je důležité se objednat k lékaři a zjistit příčinu toho, proč se vám to děje. (Vzhledem k tomu, že může jít o následek kardiovaskulárního onemocnění, onemocnění ledvin nebo cukrovky, je lepší vědět, že jste v pořádku.) Pokud lékař vyhodnotí, že je to potřeba, doporučí vám pořízení volně prodejných doplňků stravy pro podporu erekce. Případně vám strčí do ruky recept na lék na podporu erekce

Namátkou můžete skončit doma s:

 • Viagrou
 • Levitrou
 • RED3
 • Clavinem
 • ArginMaxem

Nebo s čímkoliv dalším. Podle toho, na co přesně daný preparát působí může mít pozitivní vliv na celkovou vitalitu, sexuální výkonnost či na zdraví vaší prostaty.

léky na zvětšení penisu

📈 Jak zvětšit penis?

Když už jsme si udělali malý průřez tím, jak to je s průměrnou délkou penisu a s podporou erekce, přišel čas na to zjistit, jakými způsoby se dá zvětšit penis. V této sekci se podíváme na jednotlivé metody, jejich popis i na to, jak (a jestli vůbec) fungují.

🌿 Doplňky stravy na erekci

V případě, že vám jde například i o podporu sexuality a libida, dobrým řešením je dlouhodobé užívání přírodních doplňků stravy na podporu erekce. Ne, jejich užívání skutečně nezvětší chloubu o několik cm (jak se vám někdy snaží namluvit nejrůznější šmejdi), jeho dobré prokrvení však může mít na jeho lehké zvětšení vliv. Jeho zpevnění a delší výdrž pak obvykle přispívají k lepšímu prožitku ze sexu.

Abyste nesedli na lep nějakému vykukovi, v dobrém doplňku stravy tohoto typu hledejte ve složení macu peruánskou, kotvičník zemní, ženšen pravý a šafrán setý. Kromě jiného, sázkou na jistotu bude i to, když tyto bylinky budou ještě doplněny o L-Arginin, L-Citrulline, zinek a vitamín E. (Především proto, že zatímco bylinky tradičně podporují chuť na sex, L-Arginin a L-Citrulline se spojují s lepším prokrvením těla a penisu. Vitamín E se zinkem se pak doporučují na podporu plodnosti.)

💪🏻 Cviky na zvětšení penisu

Asi to bude znít na první dobrou trochu divně, ale když můžeme trénovat své svaly, tak proč by nešlo vytrénovat penis? Nepředstavujte si to ale tak, že si na své přirození pověsíte činku. 

Cvikem, který může mít na délku a sílu vašeho penisu vliv je protahování. Jde o to, že důkladně promasírujete penis po celé jeho délce. Jelikož je citlivý, může trochu otéct, což jej udělá větší a silnější. Mějte ale na paměti, že tato metoda je poměrně nová a neexistuje k ní dostatek doprovodných studií. Co se týče výsledků, ty bývají dočasné a prakticky minimální. 
Co se týče bezpečnosti, masáž provádějte maximálně 1-2x denně v ochablém stavu. Ve stoje, či v sedě. Masáž by vám nikdy neměla způsobovat bolest. Také byste měli celou věc nejdřív probrat se svým lékařem.

Gel na zvětšení penisu

Hodně lidí chce rychlé výsledky bez jakékoliv práce. Proto někteří podlehnou internetovým reklamám na gely na zvětšení penisu. Ačkoliv vás nechceme zklamat, než odešlete závaznou objednávku, raději ukliďte peněženku a vypněte internet. Jde o naprosto zbytečnou investici, která nebude v lepším případě fungovat. V tom horším se vám udělá na penisu vyrážka, nebo nějaké jiné nadělení, se kterým se nebudete chtít potýkat.

Krém na zvětšení penisu

Krémy na zvětšení penisu jsou na tom stejně, jako gely. Peníze, které ušetříte jejich (ne)nákupem raději investujte do lístků do kina, nebo do kvalitní večeře.

gel na zvětšení penisu

Pumpa na zvětšení penisu

Použití pumpy na zvětšení penisu může být cesta, jak alespoň na chvíli získat pocit zvětšeného mužství. Samozřejmě, nesmíte skočit na lep reklamám na vakuové pumpy, které tvrdí, že vám prodlouží penis až o několik centimetrů do délky. (To prostě a jednoduše nejde.) Podtlak ale může krátkodobě způsobit mírné natažení, které v krátkém čase zase opadne. Mějte ale na paměti, že příliš časté používání tohoto nástroje může vést k poškození topořivých těles.

👨🏻‍⚕️ Chirurgické zvětšení penisu

Chirurgické zvětšení penisu je jediný způsob, jak svůj penis doopravdy a trvale zvětšit. Dělá se tak, že vám lékaři vsunou do penisu kus silikonu, díky kterému bude vypadat silnější a delší. Myslete ale na to, že tento zákrok s sebou nese velká rizika. Penis nemusí dobře přijmout cizorodý materiál. Také může dojít k infekci, otevření rány nebo k rozpadnutí implantátu. Mezi další rizika operace patří nevolnost, nebo embolie. (Která vás může v extrémních případech i zabít.)

Závěr

To, s jakou výbavou se narodíme nemůžeme ovlivnit. Co se týče jejího zvětšení, za opravdu efektivní lze považovat pouze chirurgický zákrok. Ten s sebou ale nese spoustu zdravotních komplikací a rizik. Některé jiné metody (jako je například pumpa) nemusí být uživatelsky přívětivé. Z toho důvodu by vaší první volbou měly být kvalitní volně prodejné doplňky stravy na podporu sexuality a libida, které obsahují bylinky a další látky, jež podporují spokojenost se sexuálním životem a díky lepšímu prokrvení penisu ho mohou mírně zvětšit.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 07/2024