Rubriky
Problémy s erekcí

Tipy, jak lépe prokrvit penis a zlepšit erekci

Erekce rozhodně není tak automatická, jak si mnoho lidí myslí. V případě, že dojde k jejímu selhání, na vině může být nedostatečné prokrvení penisu, které brání tomu, aby se kvalitně a na dostatečně dlouhou dobu ztopořil. Přemýšlíte, jak lépe prokrvit penis? V tom případě pokračujte ve čtení našeho dnešního článku.

Sex je nedílnou součástí lidského života. Vzhledem k tomu, že mezi jeho hlavní účely patří reprodukce, podpora intimity mezi partnery a redukce stresu, je pochopitelné, že ho chceme mít co nejvíce.

I když se v souvislosti s nedostatečnou chutí na sex často hovoří o ženách, potíže se nevyhýbají ani mužům. Pro ně to může být o to horší v tom, že podle mnohých mají být připraveni na sex vždy a všude. (A v ideálním případě mají být schopni udržet erekci téměř celou noc.) V případě, že tomuto společenskému měřítku nedokážete z nějakého důvodu dostát, může se to negativně projevit na vašem sebevědomí.

Dá se s tím něco dělat?

prokrvení penisu erekce

Jak prokrvení penisu ovlivňuje erekci?

I když jste o tom možná nikdy dříve nepřemýšleli, průtok krve do penisu je během erekce dost zásadní. Během erekce se tepny rozšiřují, což vede k většímu zásobení penisu krví. Jakmile k tomu dojde, penis zvětší svůj objem a ztvrdne. Následně dojde ke zúžení žil, díky čemuž krev zůstává v penisu a může dojít k aktu, bez toho, aniž by penis opět rychle ochabl.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Pokud tedy dojde k tomu, že se penis nedostatečně zásobuje krví, nebo k tomu, že krev zase rychle odteče pryč, může to mít negativní vliv na pevnost a délku erekce, a tím pádem i na kvalitu vašeho partnerského života.

4 tipy, jak prokrvit penis

tipy jak prokrvit penis

Doplňky stravy na erekci

Možná si budete ťukat na hlavu, ale toto řešení se opravdu vyplatí brát vážně. Kvalitní doplňky stravy na podporu libida, erekce a sexuality často obsahují bylinky a látky přírodního původu, které mají pozitivní vliv jak na erekci, tak třeba i na hladinu energie a na chuť se milovat.

V jejich složení hledejte více složek, které se podporují navzájem. Nešlápnete vedle například s L-argininem, macou peruánskou, šafránem setým, ženšenem a kotvičníkem zemním.

Jídelníček

Dále by ve vašem jídelníčku neměly chybět složky, které se spojují s prokrvením tkání. Vyzkoušet můžete třeba česnek, skořici, cibuli, kvalitní tmavou čokoládu, pálivé papričky, citrusové ovoce a další.

Cvičení

I když to spolu zdánlivě nemusí vůbec souviset, na prokrvení penisu má pozitivní vliv i pravidelná pohybová aktivita. Z toho důvodu se hodí začít běhat, chodit do posilovny nebo začít hrát kolektivní sporty. Zkusit ale můžete i další obyčejné cviky.

Zdravá hmotnost

Zdravá hmotnost je pro normální erekci také hodně důležitá. Nadváha je jedním z rizikových faktorů pro vznik erektilní dysfunkce. Také se spojuje s rizikem vzniku vysokého krevního tlaku, cukrovky a dalších civilizačních chorob, které mohou vaši erekci negativně ovlivnit. Pokud ale začnete zdravě jíst, začnete cvičit a dostatečně dlouho spát, na vaší hmotnosti by to mělo být začít brzy poznat.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *