Rubriky
Mužské problémy

5 tipů, jak zaručeně vzrušit ženu

Ženské vzrušení je pro některé muže hotová věda. Zatímco vám stačí podívat se na krásné křivky, dámy potřebují stimulovat mozek, který jim umožní se uvolnit a naladit se na to, co přijde. Říkáte, že v této disciplíně tápete? V tom případě pokračujte ve čtení a zjistěte, jak vzrušit ženu.

I když patříme ke stejnému živočišnému druhu, ženská sexualita se od té mužské povážlivě liší. (Což je pravděpodobně dáno do velké míry i tím, že žena náhodným sexem s nesprávným protějškem riskuje mnohem více budoucích komplikací.) 

Pokud žena nemá o sex s vámi zájem, pak možná jen nevíte, co máte udělat, aby zažila opravdové sexuální vzrušení. (A tím pádem i radost ze sexu s vámi.)

Když ale budete vědět co funguje, budete se z erotických hrátek radovat oba.

vzrušení ženy jak

Podpora erekce

Ačkoliv nechceme zpochybňovat kvalitu vašeho výkonu, ženy jsou v sexu poměrně dost náročné. Opravdu vám nepoděkují za to, že za dvě minuty je všechno hotovo. Když se navíc rozpálí, je docela dobře možné, že si v průběhu dne, nebo večera, budou chtít střihnout ještě (alespoň jedno) číslo. Muži to mají zase přesně naopak. Jakmile ze sebe vydají veškerou energii, mají tendenci spát, nebo se věnovat jiné formě odpočinku. Z toho důvodu by vám mohly pomoci přírodní doplňky stravy na podporu erekce, které vám zajistí o něco delší výdrž.

Erotogenní zóny

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

I když svoji ženu nejspíš dobře znáte, neusínejte na vavřínech a snažte se o ní zjistit něco trochu víc. Například se snažte prozkoumat, jaké jsou její erotogenní zóny. Může to znít banálně, ale už jen poznávání jejích citlivých míst může být pro vás oba velmi sexy. Když navíc dojde k akci, budete přesně vědět, na jakých místech jí udělá váš dotek nejvíc dobře.

Erotické hračky

Aby ve vaší ložnici nezavládla nuda, je potřeba si do ní (alespoň v určité míře) vpustit pár erotických hraček, které se postarají o oživení vašich společných aktivit. Mnozí muži na ně pohlíží negativně, protože mají pocit, že hračky ženám poskytují větší uspokojení, než oni sami. Erotické pomůcky ale nejsou vaším nepřítelem. Vlastně je to spíš naopak.

Pokud ženě ukážete, že se nebojíte kusu hladkého silikonu s motorkem, ale naopak ho sebevědomě používáte k dosažení jejího (nebo vašeho) uspokojení, uvidíte, že vám za to bude vděčná.

jak vzrušit holku

Předehra

Mnozí muži zapomínají na důležitost předehry, která je klíčová pro ženino zvlhčení a uvolnění. Kromě erotických hraček a dotýkání se erotogenních zón můžete vyzkoušet i orální sex (který ženy milují stejně jako muži, jen o tom často tolik nemluví), stimulaci klitorisu (která je pro ženy zásadnější než vaginální stimulace při penetraci) a podobně. Vůbec se také nebojte předehru trochu protáhnout, protože některé dámy potřebují k navození správné nálady i 20 minut.

Ocenění a pomoc

V neposlední řadě, nemůžete očekávat, že žena bude v náladě, když neustále řeší práci, úklid, nákupy a další věci, které se pojí s chodem vaší domácnosti. Buďte proaktivní a bez ptaní (a reptání) ukliďte, zajistěte dětem hlídání a oceňte ženu za to, co pro vás všechno dělá. (Protože, co si budeme povídat. Podstatná část ženiny práce v domácnosti je prakticky neviditelná a musí se opakovat stále dokola.)

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *