Rubriky
Přípravky na erekci

Gel na erekci: Co od něj očekávat?

Problémy s erekcí v životě potrápí nejednoho muže. A dá se říct, že čím jsou starší, tím jsou tyhle patálie častější. Je proto přirozené, že hledáme způsoby, jak tento stav odstranit. Jedním z nich je používání gelů na erekci. Jsou účinné, nebo je to jen tahání peněz z vaší peněženky?

Žádný muž nechce připustit, že není vždy připraven k akci. Zvlášť, když jsou pro to ideální podmínky. (Skvělá večeře, příjemné prostředí a atmosféra, krásná žena…) A i přesto se to děje. Což vede ke studu a frustraci, že člověk neodpovídá jak společenským, tak svým vlastním měřítkům a představám.

Erektilní dysfunkce je přitom čas od času normální. Za neschopností dosáhnout erekce může být stres, únava či deprese. V případě častějších obtíží může být ve hře i nadváha, nebo nemoc, jako je třeba cukrovka. Mělo by být tedy logické, že jde o pádný důvod pro návštěvu lékaře. 

To ale někteří z nás neradi slyší. Místo toho si chtějí nějak pomoci sami. Třeba gely na erekci, které se dají sehnat po internetu a které mohou být hotovým zlatým dolem pro nejednoho protřelého podvodníka. Opravdu mají gely na erekci špatnou pověst právem?

jak funguje gel na erekci

Jak funguje gel na erekci

Gel na erekci má být přípravek, který mužům pomůže dosáhnout rychlé a pevné erekce. Obvykle je k dostání na internetu a nepotřebujete na něj vyplněný předpis. V případě, že o jeho nákupu uvažujete i vy osobně, myslete na to, že v drtivé většině případů jde o nefunkční produkt. Také nevíte, kdo stojí za jeho výrobou a distribucí, takže nelze vyloučit, že obsahuje látky, které by vám mohly způsobit zdravotní problémy. (Které ve své nejintimnější oblasti doopravdy nechcete.) 

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 02/2024

Z toho důvodu si kupujte jen přípravky na recept. A v ideálním případě takové, které jsou dostupné v lékárně, která musí dbát na kvalitu a bezpečnost zboží.

Abychom však uvedli věci na pravou míru – existují informace, které naznačují, že se vědci a lékaři pokouší vyrobit funkční a bezpečný gel na erekci, který by bylo možné bezpečně použít. Nezaznamenali jsme však žádnou zprávu o tom, že by byl aktuálně k dostání. Budeme si na něj muset počkat.

výhody a nevýhody gelu na erekci

Výhody a nevýhody

I přesto je pro některé muže použití podobného přípravku lákavé. Nemusí nic řešit se svým lékařem a nemusí brát léky. Na druhou stranu, existuje poměrně dost negativ, která by vás měla (do dostupnosti oficiálních přípravků) od tohoto kroku odradit.

Mezi možná rizika patří:

 • Nefunkčnost
 • Vyrážka
 • Nerovnoměrné zbarvení penisu
 • Bolest a pálení
 • Otok
 • Brnění
 • Zánět močových cest
 • Zúžení močové trubice
 • Prodloužená erekce na více než 4 hodiny (pro někoho sen, ale ve skutečnosti je to peklo)

Také ale může dojít k mdlobám, ke zrychlení srdečního pulsu, k točení hlavy a k dalším nežádoucím účinkům, které mohou ovlivnit vaši bezpečnost.

Druhy

Na internetu jsou k dostání gely na podporu erekce a gely na zvětšení penisu. Vzhledem k tomu, že mnohdy nejde o oficiální přípravky s pochybným původem, nedoporučujeme zkoušet ani jeden z nich.

gel-na-erekci-druhy

Přípravky na erekci vs. gely na erekci

Jak vidíte, pořízení gelu na erekci, nebo na zvětšení penisu je ruská ruleta, která pro vás představuje naprosto zbytečný hazard. Jelikož jde o vaši chloubu, chovejte se zodpovědně a běžte na kontrolu k lékaři, který vyloučí, že jde o problém, který má nějakou závažnější příčinu. 

Následně vám může doporučit léky na podporu erekce, jako je nám všem velmi dobře známá Viagra. Mějte ale na paměti, že ani její užívání není bez rizika. Proto konzultujte používání volně prodejných doplňků stravy pro podporu mužské vitality a potence. Ty obsahují vitamíny, stopové prvky, minerální látky a často také bylinky, jako je kotvičník zemní, maca peruánská nebo serenoa plazivá. Jelikož tyto látky znaly už starověké civilizace, na jejich používání nejspíš něco bude.

Řešení

Vzhledem k nastíněným problémům s gely na erekci je jasné, že to nejlepší, co pro sebe můžete udělat, je to, že budete své potíže řešit oficiální cestou. Odtud je to už jen krůček ke kvalitním doplňkům stravy na přírodní bázi, které vám mohou při dlouhodobém užívání pomoci.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 02/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *