Rubriky
Přípravky na erekci

EREXAN Standard: Recenze

Ať již chcete zlepšit erekci, své libido, nebo dokonce zlepšit svůj výkon v posteli – jste na správném místě.

V dnešní recenzi si představíme doplněk stravy Erexan, jenž obsahuje 7 účinných látek pro okamžité zlepšení erekce.

💡  Nakupujte bezpečně: Erexan nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Erexan
erexan recenze

Jak jsem se dostal k Erexanu

Spousty mužů se potýkají v posteli s různými problémy. Pro některé je to malá výdrž, pro jiné zas slabá erekce, a problémů mohou být spousty. Můj problém byla nedostatečná erekce. Ať jsem dělal, co jsem dělal. Moje nová přítelkyně byla fakt pěkná a měl jsem na ní chuť. Ale jakmile došlo na akci, přišlo velké zklamání. A to mě vždy zdeptalo.

Erekci příliš neprospívá alkohol, cigarety, nebo špatný životní styl. Běhat jsem chodil a jedl jsem vždy jakžtakž zdravě. Jsem nekuřák a nebudu vám lhát, že jsem si občas nedal i panáka do druhé nohy, ale nikdy jsem nebyl notorický alkoholik.

Chodit za experty mi přišlo tabu a nechtěl jsem se věcí příliš zabývat do hloubky. Vyzkoušel jsem spousty cviků, zaměřených především na posílení pánevního dna – například Kegelovy cviky. Ale ani cviky mi příliš nepomohly. Čím víckrát jsme to s partnerkou zkusili a nevyšlo to, tím více má nejistota sílila.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Pak jsem ale našel, že je možné užívat doplněk stravy a té šance jsem se chopil. Doplněk stravy může obsahovat látky, které přispívají erekci právě tím, že mohou pomoct lépe rozproudit krev do penisu a pomoci penisu získat zdravou erekci.

💡  TIP – EREXAN Standard

💊 Přírodní doplněk stravy

✅ Podpora erekce a libida
✅ Pro zdravý sexuální život

Na internetu je spousty výživových doplňků, které jsou zaměřené právě na podporu erekce. Mě mezi nimi zaujal nejvíce Erexan Standard. Líbilo se mi na něm to, že ho lze lehce a rychle použít. Ani zpětná vazba na Erexan Standard nebyla špatná a tudíž jsem se jal vyzkoušet balení s 15 tobolkami.

EREXAN – doplněk stravy na podporu erekce

✅ Erexan je  doplněk stravy, který je složen ze směsice látek a bylin, které společně podporují erekci a sexuální život.  Co je obsahem Erexanu Standard?

Erexan Standard – Složení

1 tobolka obsahuje 7 účinných látek:

 • L-arginin (320mg),
  • pomáhá rozšířit cévy, zlepšuje prokrvení, snižuje krevní tlak,
 • Kotvičník Zemní (150mg),
  • podporuje normální činnost pohlavní orgánů a hormonální aktivitu, zároveň přispívá k normální funkci močového ústrojí,
 • MACA (90mg),
  • hraje roli při síle a vitalitě, nebo také při mentálním zdraví,
 • L-Lysin (50mg),
  • aminokyselina, podporující tvorbu svalů a obnovu cév,
 • L-Ornitin (50mg),
  • posiluje působení L-argininu,
 • L-Citrulin (25mg),
  • podporuje prokrvení svalů a tkání.
SložkaMnožsví v 1 tobolceMnožství v 2 tobolkách
L-arginin320mg640mg
Kotvičník Zemní150mg300mg
MACA90mg180mg
L-Lysin50mg100mg
L-Ornitin50mg100mg
L-Citrulin25mg50mg

Účinky na erekci a libido

Hlavní složkou ✅ Erexanu je arginin, který má příznivý vliv na prokrvení organismu, díky čemuž můžete pocítit přirozenější nástup erekce. Jeho složení vám může pomoci i s libidlem, které jak výrobce uvádí, podporuje též.

Erekci příliš neprospívá alkohol, cigarety, nebo špatný životní styl.

Další složkou je bylina Kotvičník Zemní, který je známý pro svůj příznivý efekt na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Pomůže vám dosáhnout vytoužené erekce a zároveň zlepší váš prožitek.

MACA, též maca peruánská je bylina podporující lepší erekci, sexuální energii a zároveň pomáhající udržet zdravou prostatu.

Jak si můžete povšimnout, všechny výše uvedené látky jsou čistě přírodního charakteru, a tudíž by neměl nastat žádný vedlejší účinek. Je ale dobré podotknout, že můžete být na některou z látek alergičtí a že je obsah Erexanu Standard nevhodný pro děti, těhotné, kojící ženy. Je nevhodný pro osoby trpící srdečně-cévními onemocněními. Hlavní je nepřekročit doporučenou denní dávku (1-2 tobolky denně).

Celkově značka Erexan Standard slibuje vylepšení sexuálního života.

Jak zafungoval u mě?

Na vyzkoušení jsem byl nedočkavý. Balíček přišel do 3 dní od objednání na stránkách erexan.eu, a tak jsem neváhal jej rozbalit. Uvnitř bylo 15 tobolek jak se slibovalo. Vzal jsem si 1 tobolku před souloží. Žádoucí efekt by se měl dostavit do 60 minut. Po delší době se nic nedělo a tak jsem zkusil, co se stane, když se začneme se svou přítelkyní líbat. A tu to přišlo. Doufal jsem, že erekce vydrží a měl jsem stres, že to tak nebude. Nakonec vše dopadlo dobře a byl to skvělý pocit.

✅ Erexan Standard hodnotím kladně, protože udělal, co slíbil. Mám ale výtky v podobě malého balení za větší cenu. Na druhou stranu je tento doplněk stravy svým složením opravdu účinný a splnil má očekávání. Kdybych chtěl kupovat do příště, nejspíš bych si vybral jedno z dalších doplňků stravy.

Nabídka dalších produktů

✅ Erexan Standard není jedinou cestou, kterou značka Erexan nabízí. Jsou k dostání i další druhy doplňků stravy na Erekci.

Jedním z nich je Erexan Kontrol obsahující látky určené k prodloužení pohlavního styku a zlepšení erekce. Uvnitř balíčku se nachází 30 tobolek a je určen k okamžitému použití.

Dalším výrobkem značky Erexan je Erexan Stabil, který dlouhodobě podporuje erekci a libidlo. Pokud chcete dlouhodobý výsledek z užívání doplňku stravy na podporu erekce, tak je Erexan Stabil ta správná volba.

Zkušenosti uživatelů

Karel 49 let, Vimperk

S produktem jsem byl spokojen, účinkuje jak má.

Vojtěch 32 let, Praha

Erexan Standard byl pro mě překvapením, ještě nikdy jsem nic podobného nevyzkoušel. Fungoval skvěle, ale byl celkem drahý.

Jarmil 56 let, Svitavy

Chtěl jsem zkusit něco přírodnějšího bez vedlejších účinků a Erexan mi nabídl širokou nabídku doplňků stravy. Po kratším užívání jsem zjistil, že balíček je pro mě docela malý, ale i přesto je obsah velmi kvalitní a dělá vše, co má. Erexan mě jako muže potěšil, jediné co bych vytkl je menší balení.

Alternativy EREXANU?

Hledáte vhodný přípravek na erekci, ale nemůžete se rozhodnout? Přečtěte si některou z našich dalších recenzí. Recenze přípravku Zerex, gelů na erekci nebo zajímavosti o Viagře.

A jaké jsou vaše zkušenosti s Erexanem? Dejte nám vědět do komentářů.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *