Rubriky
Bylinky

Přírodní podpora potence: Vyzkoušejte tyto 4 bylinky

Kdyby nám chybělo libido, pak bychom patrně nebyli schopni a dokonce ani ochotni účastnit se milostných hrátek s protějškem. Což by byla velká chyba, která by vedla k tomu, že bychom krátce po svém rozvoji zcela vymřeli. Když se na to podíváme méně vědecky, potence a z ní plynoucí sex nám přináší uvolnění a radost. Co když ale potřebuje trochu podpořit? Které bylinky na potenci pomohou?

Sexualita je přirozená a žádoucí. Vždyť bez ní by tu nikdo z nás nebyl! Problém je ale v tom, že s postupujícím věkem může chuť na milostné dovádění klesat. Což se nemusí vždy setkat s pochopením. Přeci jen, všichni tak nějak očekáváme, že budeme sexuálně aktivní i ve vysokém věku.

Jak se ale přinutit dělat něco, co vás dřív bavilo, když dnes nemáte na nějaké postelové výkony ani pomyšlení? To je otázka. Někdo se kvůli tomuto rozporu cítí špatně a s nikým o těchto problémech nemluví. (A celkem právem, protože nízké libido u mužů často vnímáme jako selhání.) Jiní se zase spoléhají na modré pilulky, které jim předepíše lékař. Případně se snaží experimentovat s různými přípravky a preparáty, které nemají zajištěnou vůbec žádnou účinnost. (A často ani bezpečnost.)

Pokud už jste z tohoto maratonu bez výsledku unavení, zkuste přírodní léky na potenci, které představují bylinky.

přírodní léky na potenci

Jak podpořit potenci?

Pokud nemáte chuť na sex, nemusí za tím být stárnutí, které provází pokles testosteronu. A dokonce ani nemoc. Hodně věcí totiž začíná v hlavě. Zkuste se proto zamyslet nad tím, zda aktuálně neprocházíte špatným životním obdobím, během kterého cítíte úzkosti, deprese nebo zvýšenou úroveň stresu. Pokud zní vaše odpověď kladně, zkuste meditovat, ubrat ze svých pracovních povinností a více se věnovat tomu, co vás naplňuje a baví. Extrémně důležitá je i komunikace s protějškem. Řekněme si totiž upřímně, že nekomunikace a vyhýbání se druhému na kvalitě vztahu zrovna nepřidá. 

Pozitivní dopad na potenci může mít i větší důraz na předehru, která by měla být součástí (téměř) každého sexuálního styku. Nemusí se ani vzdáleně podobat tomu, co vídáte ve filmech pro dospělé. Navnadit vás může smyslný tanec, mazlení nebo třeba společná koupel. Důležité je, aby vám to bylo příjemné a aby vás to bavilo. (Takže, pokud chcete, klidně investujte do nových erotických hraček.)

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 07/2024

Na škodu nebude ani pravidelné cvičení, zdravý jídelníček, který bude bohatý na vitamíny a další živiny a dostatečně dlouhý spánek.

4 nejlepší bylinky na potenci

Když nyní odhlédneme od všeobecně uplatňovaných metod a rad, zaměříme se na to, co dovedou bylinky. I když možná budete k této variantě skeptičtí, vězte, že mnoho z nich používali už lidé ve starověkých kulturách. Což znamená jediné – v jejich prospěch dnes hovoří dlouholetá zkušenost. Které bylinky to ale jsou?

Ve starověkých kulturách, ale i v moderní době, se lidé nejvíce spoléhají na:

prášky na potenci

Maca peruánská se kromě podpory libida používá i na zlepšení koncentrace a jako prostředek pro uvolnění stresu. Ženšen budete určitě znát kvůli tomu, že má zvyšovat úroveň lidské vitality. Ta je důležitá nejen pro nadšení ze sexuálních hrátek, ale také pro celkovou radost ze života. 

Určitě jste něco slyšeli i o Ginkgo-bilobě. Ta se poměrně běžně přidává do doplňků stravy, které mají podpořit normální prokrvení těla. (Především pak končetin, které jsou dál od srdce.) Ačkoliv penis není končetina, taktéž se jedná o okrajovou část těla, která potřebuje při dosažení erekce pořádně prokrvit. V neposlední řadě, dobrým pomocníkem vám může být i Tribulus terrestris, jehož konzumace může u některých lidí zvyšovat chuť na to se milovat.

Je ale potřeba dodat, že ačkoliv užívání jednodruhových doplňků stravy a extraktů z těchto rostlin může být něčemu prospěšné, nejlepších výsledků dosáhnete kombinací těchto bylinek. Do domácího experimentování s nimi se ale raději nepouštějte. Zvlášť, pokud jste nikdy nic podobného nedělali a tyto bylinky opravdu dobře neznáte. Místo toho si vyberte vícesložkové přírodní doplňky stravy, které obsahují jejich správně vyvážený komplex.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 07/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *