Rubriky
Přípravky na erekci

Nejlepší erotické pomůcky aneb jak si zpestřit sex

Se sexem většina lidí začíná v období puberty a provozuje ho až do pokročilého věku. I přesto, že existuje nespočet sexuálních poloh, které můžete vyzkoušet, s největší pravděpodobností nakonec skončíte u několika nejobvyklejších, kvůli kterým se může stát z vašeho milování rutina. Jelikož to může být po čase dost nuda, podíváme se na erotické pomůcky, které můžete při svých hrátkách vyzkoušet.

I když někteří lidé milují řízky a svíčkovou, pokud by je jedli každý den, s největší pravděpodobností by se jim tyto pokrmy brzy omrzely. To samé platí o sexu. Pokud budete každý druhý den provádět stejné kousky, je jen otázkou času, kdy se z vašeho lože vytratí prvotní jiskra.

Navíc, klasický sex nemusí být vždy cestou k dosažení orgasmu. Své o tom vědí ženy, které mnohem víc stimuluje dráždění klitorisu. A případně pak ještě muži, kteří mají potíže s dosažením erekce, nebo mají někde uvnitř pocit, že je jejich partnerka nepřitahuje tak, jako dřív. (A proto chtějí hledat sexuální povyražení někde jinde.)

Ať už jste spolu rok, nebo dvacet let, není vůbec na škodu, když si pozvete do ložnice pár sexuálních pomůcek, které se nebudete bát použít.

sexuální pomůcky pro ženy muže

Sexuální pomůcky pro ženy

Ze zcela pochopitelných důvodů ženy mají při výběru erotických pomůcek mnohem větší výběr. Jelikož ale mnohé dosahují orgasmu podstatně hůře než muži, pravděpodobně to není vůbec na škodu, protože lépe poznají své preference a reakce svého těla, díky čemuž začnou být v oblasti erotiky aktivnější a spokojenější.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Ženy mohou vyzkoušet třeba:

 • Venušiny kuličky (které se dokonce považují za zdravotní pomůcku, protože pomáhají posilovat svaly pánevního dna po porodu a podobně)
 • Klasické vibrátory (které se dělají v různých velikostech a designech)
 • Dilda (která obvykle nevybrují)
 • Anální kolíky

Pak také existuje speciální skupina pomůcek, která vyvíjí podtlak na klitoris, díky čemuž by mělo být pro ženu snadné dosáhnout orgasmu. Řada z těchto pomůcek se dá navíc používat i při penetrativním styku.

Sexuální pomůcky pro muže

Mezi nejznámější mužské erotické pomůcky patří umělé vagíny (které se ve společnosti tak trochu stigmatizují), nafukovací panny a kroužky na penis, které mají celkem dobrou pověst. (Některé z nich mohou dokonce vibrovat.) Myslete ale na to, že u kroužku na penis musíte dávat velký pozor na délku nošení, na výběr správné velikosti a na správný materiál. V krajním případě to totiž může skončit tak, že vám kroužek nepůjde sundat a pomoci vám budou muset buď lékaři, nebo hasiči. (Co určitě víme je to, že nikdo nechce mít pár milimetrů od své chlouby agresivní rozbrušovačku.)

Muži mohou dále sáhnout po análních kolících (které stimulují prostatu) a po vakuových pumpách.

Erotické pomůcky pro páry

V poslední době se vyrábí i speciální erotické pomůcky pro páry. Sáhnout můžete například po párových vibrátorech. Pokud se vyžíváte v BDSM (nebo to chcete jenom zkusit), můžete mít dokonce i sadu připínacích penisů.

Také ale můžete využít erotické pomůcky toho druhého. Muži tedy mohou vyzkoušet, jaká je stimulace penisu vibračním vajíčkem a podobně. Fantazii se meze nekladou.

erotické hračky pro páry

Co dalšího zlepší váš sexuální život?

Pokud vaše erekce a chuť na sex není to, co bývala, vyzkoušejte dlouhodobé užívání přírodních doplňků stravy na podporu erekce, které obsahují bylinky a další látky, které mají pozitivní vliv na sexualitu, erekci a na její délku.

V jejich složení hledejte:

A další.

V neposlední řadě vám pomůže, když odhodíte stud a budete spolu více komunikovat. Není ostuda si říct, jak to zrovna chcete. Také není ostuda zkoušet něco nového, byť si na to budete muset oba chvíli zvykat.

Jakmile ale tyhle dveře otevřete, uvidíte, že už se nebudete chtít vracet k obyčejné klasice. To vám garantujeme.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 06/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *