Rubriky
Mužské problémy

5 tipů, jak zaručeně uspokojit ženu

Ženské tělo funguje jinak než mužské, což platí především v oblasti sexuality. Zatímco mužům nejčastěji stačí stimulace během penilně-vaginálního styku, dámy toho potřebují k dosažení orgasmu mnohem víc. Jaké techniky vám tedy mohou pomoci dosáhnout kvalitnějšího sexuálního života a uspokojit ženu?

Statistiky hovoří jasně. Zatímco muži dosahují orgasmu téměř pokaždé, ženy často po sexuálním styku končí neuspokojené. Především z důvodu toho, že klasická penetrace k jejich vyvrcholení často nestačí. (Konkrétně při ní vyvrcholí jen kolem 18,4 % žen.)

Mnohé nechtějí muže ranit, takže pravidelně sehrávají falešné vyvrcholení. Dlouhodobě to však může vést k nespokojenosti se sexuálním životem a k jeho citelnému omezování. Některé ženy se naopak snaží komunikovat své potřeby, ne vždy se ale jejich požadavky setkávají s odpovídající odezvou.

Jak tedy zlepšit svůj přístup, aby vaše žena vyvrcholila co nejčastěji a považovala vás za aktivního a vnímavého milence?

uspokojení ženy

Nesexuální intimita

V první řadě je hodně důležité si uvědomit, jaký je váš vztah k intimitě. V současné době je poměrně populární názor, že muži vyhledávají sex především kvůli prohloubení intimity a lásky. Jenže, kde nic není, tam ani smrt nebere. Spojení mezi dvěma lidmi je důležité průběžně udržovat i nesexuální intimitou, která zahrnuje doteky, polibky a mazlení. A to bez toho, aniž by tyto aktivity musely pokaždé vést k sexu. Uvidíte, že pokud se v průběhu dne začnete dotýkat a nebudete se následně něčeho dožadovat, četnost erotických hrátek se s největší pravděpodobností brzy zvedne.

Zodpovědnost a pomoc

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Ženy mají mnohem menší chuť na sex, když jsou přepracované a mají pocit, že se musí starat naprosto o všechno. (I o dospělého muže, který by toho při troše snahy dokázal hodně zvládnout sám.) Toto napětí navíc může přispívat i k tomu, že ženy hůře dosahují uspokojení. Pokud tedy chcete svůj sexuální život skutečně zlepšit, nenechte se úkolovat a aktivně si všímejte činností, které je důležité vykonat. A pak se postarejte o to, aby byla alespoň část z nich hotová. Nemusí jít o nic náročného. Sexy je vynesení koše bez předchozího požádání, kontrola prošlých potravin v ledničce nebo třeba posbírání a umytí špinavého nádobí. Zároveň ale tuto běžnou péči o domácnost, ve které žijete, nevnímejte tak, že za ni máte automatický nárok na sex.

Předehra

Ženská sexualita je hodně o správném naladění, takže si dejte dostatek práce s předehrou, která může začít klidně už ráno. Dejte svému protějšku vědět, že je sexy a že na něj myslíte. Také se snažte budovat napětí, které vyvrcholí během večera. Během sexuální aktivity dbejte hlavně na to, aby byla žena na sexuální styk dobře připravená.

Vzhledem k tomu, že mnohem větší procento žen (konkrétně kolem 36,6 %) preferuje při dosažení orgasmu stimulaci klitorisu, není na škodu si opatřit pár erotických hraček a zkusit orální sex. Vzhledem k tomu, že po vašem orgasmu většinou dochází k náhlému úbytku energie, je fér, aby žena při předehře vyvrcholila jako první a teprve poté pokračujte s klasickým penilně-vaginálním stykem.

Neberte to jako kritiku

Když vám žena řekne, že pro dosažení orgasmu potřebuje z vaší strany něco konkrétního, případně sáhne po erotické hračce, aby mohla po skončení styku upustit páru i ona (za předpokladu, že se to nepodaří jinak), neberte to jako kritiku. A už vůbec ženě neříkejte, že nějaká technika fungovala na všechny vaše předchozí sexuální partnerky. Zaprvé to nemusí být pravda a vyvrcholení na vás mohly hrát. Zadruhé, každá žena je jiná a pro dosažení orgasmu potřebuje odlišný přístup.

Místo toho tyto informace poslouchejte a snažte se s nimi během erotických hrátek nějak pracovat. Možná žena potřebuje jiný úhel pronikání, jinou rychlost, tlak při ruční stimulaci, extra dávku lubrikačního gelu, aby se předešlo tření, použití erotické hračky a podobně. Některým ženám také nemusí vyhovovat způsob, jakým přistupujete ke stimulaci prsou, případně mohou požadovat stimulaci nějaké jejich tajné erotogenní zóny.

Zkuste to tedy vnímat jako manuál, co na vaši ženu funguje. Díky němu snáze dosáhnete dobrého výsledku a zvýšíte pravděpodobnost, že díky uspokojivému sexu s vámi bude chtít žena spát častěji.

jak na ženský orgasmus

Pevná a dlouhotrvající erekce

I když mnoho žen preferuje především stimulaci klitorisu, mnohé si nedovedou sex bez penetrace vůbec představit. Proto je důležité zajistit pevnou erekci. Dobrým tipem je v tomto ohledu dlouhodobé užívání přírodního doplňku stravy s bylinkami a dalšími látkami, které podporují prokrvení intimních partií a přispívají k uspokojivému sexuálnímu životu.

Mezi látky, které byste měli primárně hledat ve složení, patří L-Citrulline, L-Arginine, ženšen pravý, kotvičník zemní, maca peruánská a šafrán setý.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *